Studio nábytku 

návrh - dodávka - montáž

Co Vám nabízíme a naše zaměření

Naším cílem je vlastní rozhodnutí zákazníka o svém podílu na návrhu, výrobě a montáže kuchyně. Výsledkem je kuchyně za velmi rozumnou cenu.

Navrhované řešení

Chci spolurozhodovat o návrhu kuchyně, výroba a montáž nechci řešit

Chci spolurozhodovat o návrhu kuchyně, chci se ji sám namontovat, výrobu nechci řešit

Chci si navrhnout kuchyni, chci ji dodat v dílech a sám si chci tyto díly smontovat včetně finální montáže

Máme pro Vás připraveny tyto varianty kuchyní
Základní řada kuchyní

(minimální cena – maximální účel) Jsou předem dány varianty korpusů a dvířek. Materiál je 16mm lamino respekticně MDF. Každá skříňka je již vyrobená a je v demontovaném stavu: Montáž spočívá v kompletaci jednotlivých skříněk a následné sestavy kuchyně

Druhá varianta

Je produkce hotových korpusů včetně zásuvek, Velká variabilita rozměrů a barev skříněk a dvířek. Materiál je 18mm lamino resp..mdf Většina skříněk je ve smontovaném stavu, pouze se namontují sokly a dvířka resp. Čela zásuvek. Montáž spočívá v kompletaci skříněk a osazení kuchyně pracovní deskou, soklem atd...

Třetí varianta

Je výroba kuchyně na zakázku od truhláře. Volitelné jsou jak provedení korpusů, dvířek i pracovních desek Montáž provádí firma, která kuchyni vyrobila

Jak se připravit?

Předtím než se pustíte do samostatné realizace kuchyně, měli by jste se důkladně připravit a vyjasnit si odpovědi na následující otázky

 1. Promyslete si funkci
  • Kolik vás doma je? Jak často vaříte?
  • Co všechno a v jakých množství budete v kuchyňské lince skladovat?
  • Jaké spotřebiče používáte?
  • Jaké nové spotřebiče by jste si chtěli koupit? (Pokud předěláváte starou kuchyň)
 2. Uspořádejte prostor
  • Jak má kuchyň navazovat na jídelní část?
  • Bude propjena s obývákem?
  • Kde bude umístěn jídelní stůl?
  • Kolik denního světla je v kuchyni?
  • Kde bude potřeba osvětlení navíc?
 3. Promyslete si rozpočet
  • Kolik chcete do kuchyně investovat? Aby Vám poradce mohl navrhnout nejvýhodnější řešení.
 4. Přineste si obrázky
  • Přineste si fotky prostoru, do kterého bude kuchyň osazena. Náš poradce získá lepší představu a bude moci pracovat s detaily, které se Vám možná nezdají důležité.
  • Pokud máte obrázky kuchyně, která se Vám libí, přineste je také.
 5. Zaměřte si místnost
  • Nejdůležitějším bodem v přípravě podkladů je vypracování základního nákresu prostoru - od půdorysu až po inženýrské sítě.
  • Pokud si na toto netroufáte, nebo nemáte čas využíjte naší službu, PŘESNÉ MĚŘENÍ
Zaměření prostoru

Aby kuchyně dokonale zapadla do Vašeho bytu či domu, potřebujeme spolu s Vámi připravit přesný plán. Zakreslit detailní půdorys místnosti, zaměřit inženýrské sítě, odměřit stopy a různé výklenky. Na základě takového nákresu společně s Vám připravíme kuchyni na míru

 1. Nakreslete si půdorys
  • Nic složitého, stačí jednoduchý obrázek s tužkou a pravítkem, případně na počítači. Nezapomeňte poznamenat jeho základní rozměry. Případně že máte byt apartmánového typu, nakreslete i prostor jídelny a obývacího pokoje. Kde přesně bude stát kuchyň? A jakou máte představu o její velikosti?
 2. Nakreslete a zaměřte stěny a překážky na stěnách
  • Zaměřte světlou výšku místnosti, zakreslete rozmístění a směr otevírání oken (šířku a výšku okna, výšku od podlahy k parapetu okna). Také nakreslete balkonové dveře, dveře na terasu, vstupní dveře. Zadejte rozměry všech vyčnívajicích sloupů, stavební nerovností, niky, výklenky, stoupačky a podobně. Pokud jsou v místnosti radiátory, zadejte jejich rozměry a umístění.
 3. Zaměřte inženýrské sítě
  • Elektrické rozvody, instalace vody a plynu, které zůstanou ve Vaší nové kuchyni. U novostaveb a nebo úplné rekonstrukce se v prvním kroku musí udělat návrh kuchyně a na jeho základě Vám poradce vypracuje projekt nejvýhodnějšího umístění elektrounstalací a rozvodů. Obklady se většinou se změnou dispozice mění, ale pro jistotu si je můžete také zakreslit.

A kde nás najdete? Najdete nás v areálu trhů Ředhošť, GPS souřadnice 50°21'09.9"N 14°04'13.5"E.

MIE z.s. / Ředhošť 101, 411 20 Mšené-lázně Czech Republic / E-mail: organizator@mie.cz

SUPPORT US AND OUR ACTIVITIES

We will be glad if you will support us in creating new projects and consolidating of the existing ones, 19 Eur (500, - CZK) per one tree on a transparent account Mie z.s.2858055001/5500 in the note please state (project support and possibly your name).

The price includes buying a tree and 3 years of watering him. For each bought tree you will be sent a birth certificate of the tree, the photo of the planting and every year a new photo of the tree for 3 years and later only occasionally.

Be a part of creating a better environment around us.

OUTLOOK IN THE TRANSPARENT ACCOUNT