Autokino Ředhošť 

z pohodlí vašeho auta

Skvělá retro zábava jako z amerického filmu
V areálu je bistro, mobilní ohniště i toalety

A JAK Autokino FUNGUJE?

  • Není potřeba žádná rezervace předem, prostě jen přijedete.
  • Po zaplacení vstupného si zaparkujete na místo před plátno.
  • Informaci ke zvuku dostanete přímo na místě, tyto informace jsou k dispozici na promítací boudě.
  • Pokud máte na něco dobrého chuť, navštivte restauraci STODOLA, kde si můžete zakoupit občerstvení (jídlo i pití). V sezóně možnost i čerstvého občestvení z vlastních výpěstků
  • Toaleta je samozřejmostí
  • Sledujte FACEBOOK kde budou vždy aktuální informace co promítáme a orientační čas začátku. Ale i různé akce a nabídky.

Přijeďte nás navštívit a užijte si tu pravou atmosféru autokina, v pohodlí auta a se zvukem z vašeho autohifi systému.

Ceník vstupného

Jedna osoba 150.-Kč

Dvě osoby 300.-Kč

Vstupenka pro rodinu nebo partu - 750.-Kč - nejvíce pět osob na jeden vstup

Vstupenka pro velkou partu nebo firmu 5250.-Kč - nejvíce 35 osob na jeden vstup

Program

Sezóna 2018 ukončená, těšime se opět na Vás v sezóně 2019 Změna programu vyhrazena

Až vám z parkoviště před domem zmizí auto, nepropadejte panice. Nejspíš zaslechlo zmínku o kině v Ředhošti a jelo napřed.

Prožijte noc ve stylu amerických 50. nebo 60. let: zaparkujte svého plechového mazlíka v Autokině Ředhošť a vychutnejte si film z pohodlí vlastního vozu. Zvuk naladíte přes svoje autorádio, takže vám neunikne žádná super hláška. A samozřejmě všechno uvidíte a uslyšíte i venku.

V nabídce jsou varianty pro jednoho, dva nebo celou rodinu. Pokud vás bude více, můžete využít variantu pro partu. Abyste všichni dobře viděli, můžete si auťák postavit bokem nebo vyjít ven.
V areálu je k dispozici mobilní ohniště a můžete si k parádnímu firmu opéct například špekáček nebo si vybrat nějakou dobrotu v místní hospůdce. A pokud si budete chtít dopřát i dobré pití z místní hospůdky, ani to není problém. V nabídce je alko i nealko. A pokud se vám u nás zalíbí, po domluvě předem je možné v našem areálu přespat ve vašem stanu a prodloužit si romantický večer. A až na vás houkne matka příroda, jistě vás potěší, že tu mají i toalety. Program filmu naleznete na našem webu nebo na facebookové stránce autokina. Program je vždy na delší dobu do předu a tedy si u nás vybere každý. Co tímto promítáním sledujeme? Kam půjde výtěžek z promítání filmů? Po zaplacení veškeré režie, půjdou peníze na podporu projektu adopce stromů a na podporu mikroekonomik u nás.

Mediální partneři a sponzoři projektu

A kde nás najdete? Najdete nás v areálu trhů Ředhošť, GPS souřadnice 50.3527386N, 14.0704003E MAPA

MIE z.s. / Ředhošť 101, 411 20 Mšené-lázně Czech Republic / E-mail: organizator@mie.cz

SUPPORT US AND OUR ACTIVITIES

We will be glad if you support us in creating new projects and consolidating the existing, any amount of money on to a transparent account Mie z.s. 2858055001/5500  please state in the note (project support and possibly your name). If you will write to us an email, we will try to keep you informed about how we have dealt with your contribution.

Be a part of creating a better environment around us.

OUTLOOK IN THE TRANSPARENT ACCOUNT