Autokino Ředhošť 

z pohodlí vašeho auta

Skvělá retro zábava jako z amerického filmu
V areálu je bistro, mobilní ohniště i toalety

A JAK Autokino FUNGUJE?

  • Není potřeba žádná rezervace předem, prostě jen přijedete.
  • Po zaplacení vstupného si zaparkujete na místo před plátno.
  • Informaci ke zvuku dostanete přímo na místě, tyto informace jsou k dispozici na promítací boudě.
  • Pokud máte na něco dobrého chuť, navštivte restauraci STODOLA, kde si můžete zakoupit občerstvení (jídlo i pití). V sezóně možnost i čerstvého občestvení z vlastních výpěstků
  • Toaleta je samozřejmostí
  • Sledujte FACEBOOK kde budou vždy aktuální informace co promítáme a orientační čas začátku. Ale i různé akce a nabídky.

Přijeďte nás navštívit a užijte si tu pravou atmosféru autokina, v pohodlí auta a se zvukem z vašeho autohifi systému.

Ceník vstupného

Jedna osoba 150.-Kč

Dvě osoby 300.-Kč

Vstupenka pro rodinu nebo partu - 750.-Kč - nejvíce pět osob na jeden vstup

Vstupenka pro velkou partu nebo firmu 5250.-Kč - nejvíce 35 osob na jeden vstup

Program

Sezóna 2018 ukončená, těšime se opět na Vás v sezóně 2019 Změna programu vyhrazena

Až vám z parkoviště před domem zmizí auto, nepropadejte panice. Nejspíš zaslechlo zmínku o kině v Ředhošti a jelo napřed.

Prožijte noc ve stylu amerických 50. nebo 60. let: zaparkujte svého plechového mazlíka v Autokině Ředhošť a vychutnejte si film z pohodlí vlastního vozu. Zvuk naladíte přes svoje autorádio, takže vám neunikne žádná super hláška. A samozřejmě všechno uvidíte a uslyšíte i venku.

V nabídce jsou varianty pro jednoho, dva nebo celou rodinu. Pokud vás bude více, můžete využít variantu pro partu. Abyste všichni dobře viděli, můžete si auťák postavit bokem nebo vyjít ven.
V areálu je k dispozici mobilní ohniště a můžete si k parádnímu firmu opéct například špekáček nebo si vybrat nějakou dobrotu v místní hospůdce. A pokud si budete chtít dopřát i dobré pití z místní hospůdky, ani to není problém. V nabídce je alko i nealko. A pokud se vám u nás zalíbí, po domluvě předem je možné v našem areálu přespat ve vašem stanu a prodloužit si romantický večer. A až na vás houkne matka příroda, jistě vás potěší, že tu mají i toalety. Program filmu naleznete na našem webu nebo na facebookové stránce autokina. Program je vždy na delší dobu do předu a tedy si u nás vybere každý. Co tímto promítáním sledujeme? Kam půjde výtěžek z promítání filmů? Po zaplacení veškeré režie, půjdou peníze na podporu projektu adopce stromů a na podporu mikroekonomik u nás.

Mediální partneři a sponzoři projektu

A kde nás najdete? Najdete nás v areálu trhů Ředhošť, GPS souřadnice 50.3527386N, 14.0704003E MAPA

MIE z.s. / Ředhošť 101, 411 20 Mšené-lázně Czech Republic / E-mail: organizator@mie.cz

SUPPORT US AND OUR ACTIVITIES

We will be glad if you will support us in creating new projects and consolidating of the existing ones, 19 Eur (500, - CZK) per one tree on a transparent account Mie z.s.2858055001/5500 in the note please state (project support and possibly your name).

The price includes buying a tree and 3 years of watering him. For each bought tree you will be sent a birth certificate of the tree, the photo of the planting and every year a new photo of the tree for 3 years and later only occasionally.

Be a part of creating a better environment around us.

OUTLOOK IN THE TRANSPARENT ACCOUNT